Mehmet Ali Ilıcak ile Demet Akalın arasındaki Twitter kavgası ve Tartışmalar.

24 Mayıs 2011 Salı

Demet Akalın'a çok ağır hakaret!


Twitter'da başlayan bu kavga karakolda biter...

Demet Akalın ile Mehmet Ali Ilıcak arasında yaşanan tartışmada son perde.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile Twitter'da büyük bir tartışma yaşadığı Mehmet Ali Ilıcak yeniden birbirine girdi. Akalın, daha önce Twitter'da, Survivor'da yarışan Nihat Doğan için "Nihat'ı seviyorum" diye yazmış, Ilıcak da "Nihat kim? Yeni enişte mi?" diye sormuştu. Bu sözlerin ardından iki ünlü isim sert bir tartışmaya girmişti.

Olayların ardından Demet Akalın'ın eski eşi ve sevgilisi Önder Bekensir de "Bilgisayar klavyesinden yazmak, yorum yapmak kolay. Yüzyüze yapmayı dene de yedireyim sana o klavyeyi" diye yazmıştı.

Bekensir'in bu yorumu sonrası Mehmet Ali Ilıcak, Twitter'da şunları yazdı; "Önder'i tanımam, bilmem. Ama Demet İtalya'da doğsaydı, operacı olurdu. Ama Türkiye'de doğduğu için ancak popçu olabildi. Bunlar polemikle beslenen çiftler, bana uygun değil tarzları. Ama unutmayın ki bu ülkede star olan Ajda Pekkan'dır..."

Demet Akalın'ın Ilıcak'ın bu tweet'ine cevabı gecikmedi. Akalın, "Ya, yazık şu kızcağıza, bir konser bağlayın da kocası sussun. Günahtır, ayıptır. En az 45 gün önce kampa giriyor ama yedeğim olabilmesi için bile 35 bin konser vermesi lazım. Senede tek konser vermekle olmaz" yazarak Ilıcak'ın şarkıcı eşi Meyra'yı yaylım ateşine tuttu.

Basında yer alan haberlerin ardından Mehmet Ali Ilıcak,oldukça ağır bir ifadeyle twitter sayfasından Demet akalın'a cevap verdi.

Ilıcak sayfasına "Eşim Meyra’dan bu vesile ile özür diliyorum.Pırlanta yüreğini,tertemiz hislerini bir Ş.....tının Pisliğine muhatap ettiğim için!" notunu yazdı.

Bunun üzerine Akalın " Bir daha ağzını açarsan kadın halimle karşına dikilirim...Yeter... Kapa çeneni...." yazdı.